Warsztaty "Gotuj z Hildegardą"

"Śniadania na ciepło"

Zapraszam serdecznie na kolejny cykl warsztatów, który ma pokazać uczestnikom jak prosta, a zarazem zdrowa i smaczna jest lecznicza kuchnia świętej Hildegardy z Bingen. 
Myślę, że jej sednem jest - obok pewnej dozy wiedzy - "właściwa miara", a każdy ją musi odnaleźć dla siebie, korzystając jedynie z mądrych wskazówek tej niezwykłej Przewodniczki po zdrowym życiu.
Na warsztatach nie uczę gotowania potraw "wyszukanych", (chyba, że na specjalne życzenie uczestników), lecz bliska mi jest prostota tej kuchni i ukłon w stronę "zabieganych" kobiet, mam... zresztą sama gotuję prosto, każdego dnia na nowo...

Pierwszy raz poprowadzę te warsztaty w tym uroczym zakątku warszawskiej Ochoty - w Galerii Primrose Cafe - kawiarence, której klimat niewątpliwie posłuży naszym spotkaniom. 

Pierwsze warsztaty poświęcam "śniadaniom na ciepło", "...no bo jeśli nie zupy mleczne, to co?" - pytają niektórzy w zagubieniu, stawiając pierwsze kroki w "innej kuchni".
Zapraszam naprawdę wszystkich: tych, którzy zmagają się z jakąś przewlekłą chorobą (np. nadciśnieniem, cukrzycą, otyłością...), alergików, czy ich mamy, wszystkich na jakiejkolwiek diecie eliminacyjnej (bezmlecznej, bezglutenowej..), ale także wszystkich, którzy po prostu chcą się rozsądnie i świadomie żywić w "obecnych czasach", które niestety nie sprzyjają zdrowemu stylowi życia i odżywiania się...Kiedy:    24.04    w godz. 17.00 - 20.00

Miejsce: Warszawa Galeria Primrose Cafe  ul. Częstochowska 20
Koszt:    85 zł od osoby
zapisy:   wyszania@gmail.com

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Współpracujemy z

:)

ORVITA